19

Четверг, 01.10.2020, 03:18
тел. 097-929-36600432- 691994mail: advocat-kred@mail.ruГлавная
Мой профиль
Регистрация

ВыходВход
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Категории раздела
Мои файлы [9]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Главная » Файлы » Мои файлы

Шлюбний договір подружжя
04.04.2012, 19:02
ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР


м. ______                                                                                                                                      "___" _______2009 року

Ми, _______, що проживає за адресою ____ _______, паспорт: серія ___ N _______, виданий _________ "___" ______ _____ р., та ______________, що проживає за адресою: ______, паспорт: серія ___ N ____, виданий _______ "___" ________ _____ р., подавши "___" _____ 200_ р. заяву про реєстрацію шлюбу до ______________________ і маючи намір врегулювати майнові відносини між нами як подружжям, визначити наші майнові права й обов'язки, керуючись ст. ст. 92 - 102 Сімейного кодексу України, уклали цей Шлюбний договір про таке.

1. Із майна, яке буде належати нам на праві спільної сумісної власності, 2/3 (дві третини) належатимуть мені, _____, а 1/3 (одна третина) - мені, _______.

Це право зберігається за нами і у випадку, коли один із нас буде зайнятий навчанням, веденням домашнього господарства чи доглядом за дітьми.

2. Належний мені, __________, на підставі технічного паспорта, виданого _______, автомобіль ___________, двигун ____________, шасі ___________, кузов N ____________, державний номерний знак _________, зареєстрований в ____________, після укладення шлюбу в органах реєстрації актів цивільного стану переходить у нашу з чоловіком, ___________, спільну сумісну власність і підлягає перереєстрації на його (чоловіка) ім'я.

Музичні інструменти, які придбані мною, ____________, до укладення шлюбу, а також ті, які я набуду за час шлюбу, належатимуть нам з дружиною, _________, на праві спільної сумісної власності.

3. На праві спільної сумісної власності нам буде належати також майно, набуте кожним із нас за договорами дарування в період перебування в зареєстрованому шлюбі, а також коштовні (вартістю понад _______) речі індивідуального користування.

4. Інше майно, набуте кожним із нас до шлюбу, або набуте кожним із нас за час шлюбу, але за кошти, що належали кожному з нас особисто, а також набуте кожним із нас за час шлюбу в порядку спадкування, є особистою приватною власністю кожного з нас.

5. Я, _________, зобов'язуюсь разом зі своєю дружиною, _______, утримувати її непрацездатну матір - ______, надати можливість для проживання її разом з нами, виділивши їй окрему кімнату, а також надавати щомісячно грошові суми в розмірі ____ грн.

У зв'язку з цим при можливому поділі майна, яке буде набуто під час шлюбу, розмір частки _________ зменшується відповідно на суму, що буде витрачена на утримання її матері.
6. Я, ___________, зобов'язуюсь ощадливо ставитись до сімейного бюджету, здійснювати облік проведених витрат покупки на суму більше _________, про що ставити до відома чоловіка.

Придбання речей на суму більше ______ здійснюється за спільною попередньою домовленістю подружжя.

7. У разі втрати одним із подружжя працездатності інший зобов'язується надавати йому матеріальну допомогу у розмірі не менше 4 мінімальних заробітних плат щомісячно.

8. Я, ________, зобов'язуюсь забезпечити проживання своєї сім'ї в окремій квартирі, окремо від батьків протягом перших п'яти років подружнього життя.

9. Витрати по укладенню цього Шлюбного договору ми несемо порівну.

10. Цей Шлюбний договір укладений у письмовій формі і підлягає обов'язковому нотаріальному посвідченню до реєстрації шлюбу.

11. Цей Шлюбний договір набирає чинності у день реєстрації шлюбу між ________ та ____________.

12. Цей Шлюбний договір не може бути змінений в односторонньому порядку.

13. Зміни до цього Шлюбного договору можуть бути внесені нами шляхом складання Додаткової угоди до цього Шлюбного договору, яка підлягає обов'язковому нотаріальному посвідченню.

14. Цей Шлюбний договір також може бути змінений у випадку та у порядку, визначеному чинним в Україні сімейним законодавством.

15. Ми маємо право відмовитися від цього Шлюбного договору. Наші права та обов'язки, визначені цим Шлюбним договором, припиняються в день подання нами до нотаріуса заяви про відмову від цього Шлюбного договору.

16. На вимогу одного із нас цей Шлюбний договір може бути розірваний за рішенням суду з підстав, що мають істотне значення, зокрема в разі неможливості його виконання.

17. Цей Шлюбний договір складено українською мовою, на ____ аркушах, в трьох автентичних примірниках, один з яких зберігається в справах _________ нотаріальної контори, а два інші видаються кожному з подружжя.

Підписи:


Чоловік _____/__________/                                                                                     Дружина ______/________/
Категория: Мои файлы | Добавил: korpse
Просмотров: 413 | Загрузок: 0 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Поиск
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Copyright MyCorp © 2020 Создать бесплатный сайт с uCoz